Soms is een tegemoetkoming mogelijk
Voor een AutoCAD- of Fusion-training is soms een vergoeding beschikbaar via je werkgever, cao, brancheorganisatie, opleidingsfonds of het UWV. Welke regeling van toepassing is, hangt af van je branche, werkgever en persoonlijke situatie.
De voorwaarden, bedragen en aanvraagperiodes veranderen regelmatig. Controleer daarom altijd vóór je inschrijving de actuele voorwaarden bij de organisatie die de vergoeding verstrekt.
Waar kun je de mogelijkheden controleren?
Metaalbewerking – OOM
Bekijk de OOM Cursuscatalogus en informeer bij OOM welke vergoeding voor jouw werkgever of situatie mogelijk is.
Metalektro – A+O Metalektro
Gebruik de subsidiewijzer van A+O Metalektro om actuele landelijke, regionale en sectorale mogelijkheden te bekijken.
Metaal en Techniek – ontwikkelvoucher
Werknemers in de Metaal en Techniek kunnen mogelijk gebruikmaken van een ontwikkelvoucher via de FNV. Beschikbaarheid en voorwaarden kunnen veranderen.
Technische installatiebranche – Wij Techniek
Werkgevers kunnen bij Wij Techniek informeren naar de actuele Ontwikkelingsstimuleringsregeling en andere vergoedingen.
Timmerindustrie – SSWT
Bedrijven die onder de cao Timmerindustrie vallen, kunnen bij SSWT vooraf controleren of een training voor een tegemoetkoming in aanmerking komt.
Een offerte of cursusomschrijving nodig?
Heb je voor een aanvraag een offerte, cursusomschrijving of aanvullende informatie nodig? Harold of Jean-Pierre helpt je graag.